Kontakt

Zgłoś zaginięcie
+ 48 22 654 70 70

W sprawie zaginionego dziecka
116 000

Pomóż! Poszukujemy osób

KRS 0000126459  
BAZA
Baza zaginionych O Fundacji

Przejdź do bazy zaginionych i NN

Widziałeś zaginioną osobę?

Osoby zaginione

Pomóż nam ich odnaleźć – przejrzyj bazę, wydrukuj plakat oraz powiadom nas, jeśli posiadasz informacje na temat kogoś z nich. Może mijasz zaginioną osobę na ulicy lub spotkałeś ją w autobusie, metrze lub na przejściu dla pieszych?

Warto być uważnym wszędzie gdzie przebywasz, także jeśli jesteś poza Polską. W bazie osób zaginionych znajdują się wizerunki i dane osób zaginionych, których zaginięcie zostało zgłoszone odpowiednim służbom na terenie naszego kraju bądź zagranicą oraz Fundacji ITAKA.

Przeszukaj bazę zaginionych

Poznajesz kogoś z nich?

Osoby NN
(o nieustalonej tożsamości)

W Fundacji ITAKA pomagamy również osobom, które z powodu różnych kolei losu – np. wypadku, choroby – straciły swoją tożsamość. Sprawdź naszą bazę i zobaczy czy któraś z osób nie wydaje Ci się znajoma? Jeśli rozpoznasz w kimś swojego dawnego sąsiada, członka rodziny bądź znajomego, prosimy skontaktuj się z nami. Możliwe, że jest to osoba jednocześnie poszukiwana przez rodzinę jako zaginiona.

Zidentyfikuj osobę NN

Wesprzyj poszukiwania Fundacji ITAKA

„Za wsparcie jakie mi okazała Fundacja ITAKA podczas poszukiwań, mojej siostry Jolanty, jestem ogromnie wdzięczna. Sama nie byłabym w stanie przeprowadzić tak błyskawicznej ogólnopolskiej akcji poszukiwań. Fundacja ITAKA posiada profesjonalną grupę ludzi, którzy ogromną dedukcją i poświęceniem doprowadzili do tego odnalezienia.”

DZIĘKUJEMY!
Aleksandra Jędrychowska-DeMovic

„Ja i moja rodzina składamy gorące podziękowania za pomoc w odnalezieniu syna. Dziękujemy za pełne zaangażowanie w tą trudną dla nas sprawę. Dziękujemy za profesjonalizm, za życzliwość, za zrozumienie, za okazaną empatię . Dziękujemy za wzbudzenie nadziei, podtrzymywanie kontaktu, przekazywanie informacji oraz koordynację działania.”

DZIĘKUJEMY!
Mirosława oraz rodzina

„Teraz,gdy syn mój Paweł został odnaleziony, gdy na „luzie” przeglądałem strony internetowe uświadomiłem sobie ogrom pracy i zaangażowania Fundacji ITAKA włożony w poszukiwanie mojego syna. Zachowam zapisane strony, abym mógł pokazać je synowi po jego powrocie do domu.Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i zakresu działania.”

Z wyrazami wdzięczności
Ryszard

„Przesyłam płynące z głębi serca wyrazy wdzięczności dla pracowników i wolontariuszy fundacji Itaka, w związku z poszukiwaniem mojej zaginionej żony Zofii Moeschke oraz za wsparcie w ciężkich dla mnie chwilach.”

Jeszcze raz serdecznie dziękuję
Bogdan Moeschke

Poznaj odnalezione osoby

17231
odnalezionych osób
16000
zarejestrowanych spraw tj. zaginięcia, porwania rodzicielskie i porady
1500
liczba rodzin uzyskujących pomoc od Fundacji (rocznie)
40
wolontariuszy